«Черкаська якість»: в області відзначили кращі підприємства

^73263AD27DB9411AC2488B4CE0F95702C53714E48EC7ADF32D^pimgpsh_fullsize_distr-e1480525820625Дев’ять кращих підприємств області відзначили сьогодні в обласній адміністрації. Вони – переможці обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», зокрема з виробництва продовольчих та промислових товарів, робіт та послуг у побутовій та виробничих сферах.???????????????????????????????

Конкурс проходить з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію.

Одним із критеріїв експертної оцінки заявленої для участі в Конкурсі «Черкаська якість» продукції є наявність сучасних систем управління. Не менш важливими були наявність контролю за якістю та безпечністю продукції безпосередньо на виробництві, наявність плану розвитку підприємства та заходів щодо його реалізації, оновлення матеріально-технічної бази, розширення географії продажів, здійснення контролю якості та безпечності матеріалів і складових у ланцюгу «постачальник-виробник», вжиття застережних заходів проти фальсифікації продукції та ін.???????????????????????????????

– Прагнення  держави повернутись до єдиної європейської родини відображається і на вимогах суспільства до якості продукції та послуг, які виробляють чи надають підприємства, – зауважив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Саме тому місцеві виробники працюють над розширенням свого асортименту, розуміючи, що витримати конкуренцію можливо лише за умови підвищення якості. Очевидно формування нової якості виробництва, нових технологій – тривалий процес, але маємо прагнути до нього, бо маємо всі можливості виробляти конкурентоспроможну продукцію, забезпечувати високу якість обслуговування вітчизняного споживача. Натомість наше завдання, як влади, – зробити область центром залучення інвестицій, як закордонних так і вітчизняних. Для цього спрощуємо процес реєстрації бізнесу, дозвільні процедури, готові відкривати інвестиційні майданчики для залучення інвесторів.???????????????????????????????

Зазначимо, обласна конкурсна комісія високо оцінила прагнення місцевих підприємств бути кращими і прийняла рішення про визнання продукції 9-ти підприємств переможцями конкурсу.???????????????????????????????

ПЕРЕМОЖЦІ у номінації «ПРОДУКЦІЯ»

ГРУПА  «ПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ»

Публічне акціонерне товариство «Юрія»

м. Черкаси

ЗАЯВЛЕНА ПРОДУКЦІЯ – кефір нежирний 950г та 1500г в упаковці пюр/пак.

Приватне підприємство „Імперіал плюс”

смт. Чорнобай

ЗАЯВЛЕНА ПРОДУКЦІЯ – молоко незбиране згущене варене натуральне з ароматом горіха – виготовляється з фермерського молока методом випарювання вологи, що зберігає усі корисні речовини та чудовий природний смак.

Приватне акціонерне товариство “Миронівська птахофабрика”

Канівський район, с. Степанці

ЗАЯВЛЕНА ПРОДУКЦІЯ – гомілки «Делі» курчати-бройлера, напівфабрикат кулінарний охолоджений, фасований під вакуумом ТМ «Наша Ряба Апетитна».

Товариство з обмеженою відповідальністю „Черкасихліб ЛТД”

м. Черкаси

ЗАЯВЛЕНА ПРОДУКЦІЯ – Хліб «Миколаївський».

Товариство з обмеженою відповідальністю “Тамако-Інвест”

ЗАЯВЛЕНА ПРОДУКЦІЯ – вобла в’ялена.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Буассон Еліт” Бельведер Груп”

ЗАЯВЛЕНА ПРОДУКЦІЯ  – Горілка «Фартова».

ГРУПА «ПРОМИСЛОВІ ТОВАРИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Елеваторбуд»

ЗАЯВЛЕНА ПРОДУКЦІЯ  – блоки віконні та дверні з полівінілхлоридного профілю з одно та двокамерними склопакетами ТМ «Сучасне вікно»

ГРУПА «Товари виробничо-технічного призначення»

Публічне акціонерне товариство „Ватутінський комбінат вогнетривів”

м. Ватутіне

ЗАЯВЛЕНА ПРОДУКЦІЯкаолін кальцинований вогнетривкий отримується шляхом обпалювання каоліну в обертових печах.

Номінація «Роботи та послуги,

які надаються або виконуються у побутовій та виробничих сферах»

Товариство з обмеженою відповідальністю „Нафтопромінвест”

м. Черкаси

ЗАЯВЛЕНА ПОСЛУГА – розробка документів, що обґрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та розробка інших дозвільних документів в сфері екологічного законодавства

Довідково:

Торік прийнято розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість». Згідно з зазначеним розпорядженням в області була утворена обласна конкурсна комісія, основним завданням якої є організація та проведення Конкурсу.

 

Автор статті