Черкаська служба зайнятості працевлаштувала понад півтисячі фахівців на одне з найбільших підприємств країни

02Директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко нещодавно провів робочу зустріч з керівником публічного акціонерного товариства «Черкаський шовковий комбінат» Нілою Мицик. Обговорили перспективи розвитку підприємства, подальші напрями співпраці, питання попиту і пропозиції робочої сили на ринку праці регіону. Про це повідомляють в обласному центрі зайнятості.

ПАТ «Черкаський шовковий комбінат» – одне з найбільших підприємств легкої промисловості України, яке випускає готові тканини із хімічних волокон і ниток, змішаних, незмішаних, штучних і натуральних волокон, в основному або виключно з бавовняними волокнами, в залежності від замовлень споживачів.

Під час розмови з роботодавцем Григорій Дендемарченко повідомив: «Більше як за 13 років тісної співпраці, за направленням центру зайнятості, на підприємство було працевлаштовано 523 безробітних на такі посади, як: оператор крутильного устаткування, помічник майстра, апаратник апретування, ткач, заготівник хімічних розчинів та фарб, налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Також було укладено та виконано 27 договорів на стажування безробітних. Працевлаштовано троє внутрішньо переміщених осіб з виплатою компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. На сьогодні залишаються актуальними ще 21 вакансія». Аналізуючи послуги служби зайнятості роботодавцям, директор окремо зупинився на впровадженні інноваційних підходів в діяльності центрів зайнятості, зокрема, використання відео-резюме та нових он-лайн співбесід із роботодавцями.

01– На підприємстві працює майже 600 працівників. У зв’язку з нарощуванням виробничих потужностей потреба в нових кадрах є постійно. Потрібно розробляти новий асортимент на перспективу, який би відтворював стиль сучасної моди, був економічним у виробництві, – наголосила директор шовкового комбінату. А так як на Україні відроджується традиція рукоділля – вишивання хрестиком, попитом серед споживачів стала користуватись тканина для вишивання. Враховуючи цю потребу ринку, комбінат розширив свій асортимент.

Автор статті