Черкаська ОДА з оновленим офіційним порталом

757
Відсьогодні Черкаська ОДА з новим електронним інформаційним ресурсом. Крім звичних функцій новий офіційний портал області має ряд новацій, зокрема карту проблемних зон, де кожен охочий може позначити проблему своєї вулиці, села, міста.
– Карта проблемних зон покаже обласній та районній владі, що дошкуляє комфортному життю черкащан. На карті можна буде позначити будь-яку ситуацію – від аварійного дерева до стихійного сміттєзвалища чи іншої екологічної біди, – розповідає про новинку директор департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Сергій Пасічник. – З цієї карти обласні чиновники дізнаються багато нових проблем з життя нашого краю, адже під час візиту у район за браком часу не можна охопити всю проблематику.
Посадовець зазначив, що новий сайт дасть змогу активній частині громадськості звертатися до обласної влади з електронною петицією. У новій рубриці «петиції» громадяни зможуть залишати звернення. За них голосуватимуть всі охочі. У разі, коли набереться значна кількість голосів, петиція буде відправлена на розгляд відповідного органу влади. Це дасть можливість активним громадянам впливати на процеси, що відбуваються в області.
Передбачені також зручності перегляду для людей із вадами зору. Рубрика «Он-лайн» приймальня, дасть змогу направляти електронною поштою звернення до того чи іншого структурного підрозділу ОДА, що пришвидшить процес спілкування громадян з обласними владцями.
Крім звичної фотогалереї буде і відеогалерея. За пропозицією громадських активістів розглядається можливість залишати коментарі в деяких рубриках і оприлюднення детальних звітів про використання бюджетних коштів.

Автор статті