Черкаська обласна служба зайнятості налагоджує нові шляхи співпраці з обласною лікарнею

завантаженняЗавдяки тісній багаторічній співпраці Черкаської обласної лікарні з обласною службою зайнятості, медичний заклад укомплектовано 452 працівниками на різні посади: сестра медична, санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця, молодша медична сестра з догляду за хворими сестра медична стаціонару та сестра медична з масажу. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко під час робочої зустрічі з головним лікарем закладу Олександром Дудником.

Григорій Дендемарченко, спираючись на досвід співробітництва та враховуючи зміни, які відбуваються в економічному житті та на ринку праці регіону, запропонував розширити рамки співробітництва з лікувальним закладом і презентував інноваційні можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу шляхом використання відео-резюме та нових он-лайн співбесід з роботодавцями.

– На базі лікарні сконцентровані практично всі види спеціалізованої медичної допомоги дорослому населенню – стаціонарна, консультативна амбулаторно-поліклінічна, виїзна планова. Ми завжди раді новому працівникові, адже кожна людина у нас на вагу золота, а служба зайнятості виступає своєрідним «постачальником» закладу кваліфікованих спеціалістів, які забезпечують потреби населення, – прокоментував Олександр Дудник. Спеціалізована медична допомога надається не лише в стінах лікарні, а й при термінових викликах лікарів-консультантів у лікувальні заклади міст та районів області, де їм нерідко доводиться ставати до операційного столу. Щорічно фахівцями обласної лікарні здійснюється близько 3 000 виїздів до хворих, госпіталізованих до районних, міських лікарень та обласних медичних закладів.

В обласній лікарні на цей час широко використовуються такі сучасні медичні та перинатальні технології, як: партнерські пологи, сумісне перебування матері та дитини, індивідуальні пологові зали, гемодіаліз, лапароскопічна діагностика та хірургія, артроскопія, ендопротезування кульшових та колінних суглобів, мікрохірургія ока, реконструктивно-відновлювальні операції на ЛОР органах та інше. Тому оперативний та якісний підбір спеціалістів, які володіють фаховим підходом у медичних новаціях, за сприяння служби зайнятості, є корисним і необхідним закладу.

Обласна лікарня також є базою Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика для підготовки лікарів сімейної медицини, а також підготовки лікарів-інтернів, проходження виробничої практики студентами Національного медичного університету ім. акад. О. О. Богомольця та Черкаського медичного коледжу. Майже щороку молоді спеціалісти випускники коледжу залучаються до роботи разом з досвідченими фахівцями в певних галузях.

За інформацією обласного центру зайнятості

Автор статті