Черкаська митниця відзначила чвертьстолітній ювілей

фото_1Черкаській митниці виповнилось 25 років. З нагоди чвертьвікового ювілею в Черкаській митниці ДФС згадали історію, керівників, відзвітували про досягнення в роботі та відзначили кращих.

Митна справа в Черкаській області була започаткована 8 квітня 1992 року, коли наказом Державного митного комітету України №73 були створені митні пости Київської митниці в Черкасах і Умані. А з 17 листопада 1992 року за наказом Державного митного комітету України №217 Черкаський митний пост був перетворений у Черкаську митницю з зоною діяльності Черкаська область та із штатом у 30 одиниць. Сьогодні Черкаська митниця ДФС у складі територіальних органів ДФС Черкаської області. Штатна чисельність митниці складає 93 одиниці.

За жовтень цього року Черкаською митницею ДФС до державного бюджету України перераховано 205 млн 686,8 тис. грн податків і зборів. Порівняно з жовтнем минулого року надходження більші на 74,3 % або на 87 млн 676,5 грн. Доведений план митних надходжень виконаний на 103,8 %, додатково до бюджету перераховано 7 млн 477,5 тис. грн.

фото_2З нагоди свята та за особистий вклад у розвиток митної справи, сумлінне виконання службових обов’язків, високу компетентність і відданість при виконанні поставлених завдань відзначено грамотами працівників Черкаської митниці ДФС. Зі святом митників привітали колеги з головного управління ДФС у Черкаській області. Начальник головного управління Максим Криштопа привітав керівництво, колектив та ветеранів з чвертьстоліттям утворення Черкаської митниці і побажав незмінних успіхів, нових професійних  досягнень та перемог.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

 

Автор статті