Черкащина зустріла демобілізованих воїнів АТО

00Сьогодні на батьківщину повернулися з передової 53 бійця з 13 мотопіхотного та 90 аеромобільного батальйонів. Більше року вони захищали кордони нашої країни.

Бійці з Черкащини, які були призвані до лав Збройних Сил України під час третьої хвилі мобілізації, гідно показали себе у боях за селище Піски, Авдіївку та Дебальцеве, а також довели, чого варті українські воїни при обороні Донецького аеропорту.

− Бійці 13 мотопіхотного та «кіборги» 90 аеромобільного батальйону гідно проявили себе у найгарячіших точках на сході України, − зауважив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. − На превеликий жаль, Черкащина втратила трьох своїх «кіборгів» з цього батальйону. Це – Олексій Панченко, Андрій Терещенко та Анатолій Чупилка. Вічна пам’ять полеглим Героям!

На рідній землі демобілізованих воїнів зустрічали рідні й друзі, представники влади та військове командування. За традицією бійцям вручили коровай і почесні відзнаки. Нагородою «Холодний Яр» ???????????????????????????????за мужність та стійкість проявлену при виконанні завдань у зоні проведення антитерористичної операції відзначили вісьмох демобілізованих, ще шістнадцять отримали ювілейну нагороду 60-річчя утворення Черкаської області.

У свою чергу бійці подякували обласній та міській владі, а також волонтерам, які весь цей час підтримували їх на передовій. Воїни упевнені, що у разі потреби, вони знову стануть на захист Батьківщини.

− Якщо в країні оголосять військовий стан і буде повна мобілізація, то я однозначно буду воювати, − сказав демобілізований боєць В’ячеслав Тарасюк.

1Зараз же АТОвці сподіваються якнайшвидше повернутися до мирного життя разом зі своїми родинами.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Автор статті