Черкащина зі стовідсотковим результатом завершила призов на строкову службу

IMG_8493Область на 100% виконала план із призову на строкову службу. Тож з липня 554 черкащан несуть службу в Збройних Силах, прикордонній службі, Нацгвардії та Державній спеціальній службі транспорту, повідомив на прес-конференції в ОДА обласний військовий комісар Євген Курбет.

Найкраще з призовом упоралися на Городищині, Канівщині, Катеринопільщині, Корсунщині, Смілянщині, Тальнівщині, Черкащині, Чорнобаївщині та Смілянщині. Є й аутсайдери, відзначив обласний військовий комісар, – Монастирищенський, Христинівський та Уманський райони.

– Цього року призов завершився 30 червня, – зазначив Євген Курбет. – Не зважаючи на те, що ми завершили призов зі стовідсотковим результатом, він проходив складно. Не всі райони, отримавши завдання, своєчасно і в повному обсязі його виконали. Тож ми вимушені були для сільських та селищних рад Уманщини, Христинівщини та Монастирищини змінити планове завдання та добирати строковиків з інших районів. Насамперед, ситуація, яка виникла, порушує питання патріотичного виховання, облікової роботи на місцях та виконання своїх обов’язків головами селищних рад. Тож аби не допустити повторення ситуації, проведемо в цих районах відповідну перевірку.

Нагадаємо, осінній призов на строкову службу проходитиме у жовтні- листопаді. Медична комісія розпочне роботу з серпня, а призовна – з вересня.

Автор статті