Черкащина завжди готова підтримати як бійців АТО, так і мирних жителів Сходу, – Віталій Коваль

голМешканці Богоявленки Мар’їнського району на Донеччині відтепер з водою. Черкащани передали їм новий водонапірний насос для ремонту системи центрального водопостачання, що вийшла з ладу внаслідок аварії. Протягом певного часу селяни мусили обходитись без води. З підтримкою відгукнулась Черкащина.

14– Через айдарівця Богдана Гаркушу, котрий нині в зоні АТО, дізнались про потребу богоявленців, – сказав перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. – Зрозуміло, що для прифронтового села й так вистачає проблем, тому взялися допомогти. І вже за кілька днів питання вирішили. Спільно з черкаськими сільгосппідприємцями швидко зібрали необхідну суму та придбали новий водонапірний насос і навіть протестували його. А днями відправили до села.

13Особливу подяку висловили жителі Богоявленки та зокрема сільський голова Анатолій Кугідко. Каже, це неабияка допомога у такий нелегкий час, і приємно, що питання вдалось вирішити так оперативно.

– Маємо пам’ятати, – зазначає Віталій Коваль, – що усі ми – єдина українська родина, а відтак і в скрутну хвилину повинні підтримувати один одного. Звісно ж сподіваємося, що ця війна невдовзі завершиться. Утім, допоки необхідна буде допомога, Черкащина готова її надавати.

Автор статті