Черкащина візьме участь у Міжнародній виставці «Агро – 2016»

titgr55
Із 8 по 11 червня цього року на території Національного комплексу «Експоцентр України», що в Києві на проспекті Академіка Глушкова, 1, відбудеться XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016». У ній візьме участь і Черкащина. Організатор – Міністерство аграрної політики та продовольства України. Про це повідомляє управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Виставка «Агро-2016» – це найбільша агропромислова виставка на теренах нашої держави, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку всіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Це унікальна нагода для діалогу з Міністерством аграрної політики та продовольства України, українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами. Саме на «Агро-2016» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.

Більше 25 тис. кв. м експозиційної площі відведуть під демонстрацію кращих виробів і технологій сотень вітчизняних та іноземних компаній-учасників. Традиційно у виставкових павільйонах Національного комплексу «Експоцентр України» розмістяться представники провідних аграрних компаній України та інших країн світу.

 

Автор статті