Черкащина – в лідерах за охопленням дітей дошкільною освітою

248964Черкащина за рейтинговими показниками посідає перше місце в Україні за охопленням дітей від 3 до 5 років дошкільними навчальними закладами (обласний показник – 95 %, по Україні – 83,8 %). Про це повідомили під час обласної серпневої конференції педагогічних працівників.

– Дошкільна освіта має гнучко реагувати на сучасні зміни, допомагати дитині реалізовувати свій природній потенціал, озброїти її найновішою якісною інформацією, – зауважив начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський. – Тому відбувається постійне оновлення методичної та управлінської роботи з педагогами-дошкільниками для успішної реалізації програм дошкільного виховання: «Дитина», «Дитина в дошкільні роки» і «Впевнений старт».???????????????????????????????

Утім, за словами головного освітянина області, маємо підвищувати освітній рівень педагогічних працівників з вищою педагогічною та дошкільною освітою, удосконалювати мережу дошкільних навчальних закладів компенсуючого, комбінованого, санаторного типу, надалі розвивати альтернативні види дошкільної освіти, а саме – приватні дошкільні заклади, центри, школи розвитку, міні-садочки тощо.

Автор статті