Черкащина в четвірці кращих з неолімпійського спорту

20130705142645Черкаська область піднялась ще на один щабель у рейтингу Міністерства молоді та спорту України з неолімпійських видів спорту. За результатами 2016 року Черкащина посідає впевнену четверту сходинку, обійшовши таких суперників своєї групи, як Чернігівська, Миколаївська та Херсонська області.

За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максима Зеленського, у 2016 році за результатами виступів спортсменів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів набрано 70 686 залікових очок. Приміром, у 2015 році ця цифра становила 54 259 очок та 5 місце рейтингу, у 2014 році – 46 062 і шоста сходинка.

– Відверто кажучи, це – очікуваний результат, адже ми намагаємось максимально забезпечити участь спортсменів Черкащини у змаганнях національного рівня, – наголосив Максим Зеленський. – Також постійно ведеться робота щодо створення належних умов для проведення навчально-тренувальних занять та покращення існуючої матеріально-технічної бази, зокрема придбання сучасного, конкурентоспроможного спортивного інвентарю та обладнання для провідних атлетів області. Цьогоріч, щоб увійти до трійки кращих, області не вистачило 1 628 очок. Ми поступились Івано-Франківській, Вінницькі та Полтавській областям. Нам є над чим працювати та що вдосконалювати. Та вірю, що спільними зусиллями ми не тільки покращимо умови для наших спортсменів, але й піднімемо результативні показники.

Він додав, що обласний рейтинг у 2016 році очолили наступні федерації з видів спорту:

1 місце – веслування на човнах «Дракон» – 8 554 очок;
2 місце – кікбоксинг ВАКО – 8 372 очки;
3 місце – військово-спортивні багатоборства – 7 773 очки.

Автор статті