Черкащина у п’ятірці кращих з олімпійських та неолімпійських видів спорту

2За минулий спортивний рік Черкаська область у підсумку посіла п’яте місце з олімпійських та п’яту сходинку з неолімпійських видів спорту з-поміж усіх областей України. Досягти таких результатів вдалося завдяки здобуткам наших спортсменів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, переконаний начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

Так, за його словами, з неолімпійських видів спорту у своїй категорії Черкащина торік посідала 6-те місце у загальноукраїнському рейтингу. Нині ж – 5-те із 54 259 балів. З олімпійських видів спорту Черкащина також піднялися на одну позицію вище, тож тепер на 5-му місці (42 817 балів). Найбільшу кількість балів в олімпійських видах спорту дали легка атлетика, хокей на траві, веслування на байдарці й каное. Серед неолімпійських видів – кікбоксинг, годзю-рю карате, морське багатоборство.

– Наша область за минулий спортивний рік має значні досягнення у змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів, не зважаючи на те, що він був складним та неоднозначним, – зазначив Максим Зеленський. – Кожен бал – це участь наших спортсменів у всеукраїнських та інших міжнародних стартах. Завдяки їхнім зусиллям на змаганнях, приміром, федерація з кікбоксингу області посіла четверте місце по Україні, годзю-рю карате – третє, морські багатоборці Черкащини – четверте.

Нагадаємо, щороку підсумки минулого спортивного року традиційно підводять фактично у першому кварталі цього року. Це зумовлено з тим, що спортивний рік не прив’язаний до календарного.

Автор статті