Черкащина серед учасників Програми «Вчителі англійської мови – агенти змін»

пiвукрорЧеркаська область – один з семи регіонів, який бере участь у першому етапі цієї Програми. Вона розроблена спільними зусиллями Британскої Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking» та офіційно стартувала на минулому тижні.

З кожної області та міста-учасника Програми, а саме Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонськоїта Києва, планується відібрати не менше 20 найкращих вчителів.У рамках Програми підготують до 170 тренерів, які будуть надавати методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області. Кожен підготовлений тренер має провести навчання для щонайменше 20-ти своїх колег. Загалом організатори планують, щоперекваліфікацію та спеціальну підготовку пройдуть майже 4000 вчителів англійської мови з цих областей та зі столиці.

Як повідомили у Департаменті освіти і науки Черкаської ОДА, перший тренінг відбудеться вже 21 лютого та триватиме до 26 лютого 2016 року включно. Його мета – вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови та визначеннянайкращих кандидатів для участі в тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні наступного року.

Автор статті