Черкащина приймає учасників LIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

b2ap3_large_DSC_7254Майже 200 юних знавців математики – переможців попередніх обласних етапів олімпіади – завітали на Черкащину, щоб позмагатися за звання кращого на національному рівні. 11 березня у Черкаській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди відкриття LIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

b2ap3_large_DSC_7209 b2ap3_large_DSC_7213 b2ap3_large_DSC_7210На захід завітали Перший заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець, керівництво профільних освітніх установ та закладів. Звертаючись до присутніх учасників та організаторів проведення олімпіади, Олександр Вельбівець наголосив: «Приємно, що вся Україна зібралася у нас тут на Черкащині, адже Черкащина – це особливий край, що подарував світу Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, Івана Нечуй-Левицького та цілий ряд визначних постатей світового рівня. Безумовно проведення всеукраїнської олімпіади – це непересічна, досить знакова подія для всієї математичної спільноти та всієї освітянської сім’ї. Безумовно, такі олімпіади є дуже гарним майданчиком для кожного з вас для подальшого духовного, інтелектуального і творчого розвитку. Тож сподіваюся, що у ході олімпіади ви продемонструєте свої неабиякі знання, креативні підходи, бажання перемогти, бути кращими».

b2ap3_large_DSC_7232 b2ap3_large_DSC_7218 b2ap3_large_DSC_7239Вітаючи присутніх, Павло Хобзей побажав учасникам олімпіади успіхів не тільки на національному, а й на міжнародному рівні: «Радий бути разом з вами. Покажіть найкраще, що ви можете. Ми були щасливими торік, коли команда України на міжнародній олімпіаді посіла четверте місця. Тому бажаю, щоб перемогли найсильніші, а наші результати на міжнародному рівні були не гіршими від попереднього року. Любіть математику, адже яку б ви не обрали професію, математика ставить мислення і дає основу для формування багатогранної особистості».

b2ap3_large_DSC_7256 b2ap3_large_DSC_7273Вокальні, хореографічні та театралізовані виступи на патріотичну тематику творчих колективів Черкащини додали позитивного настрою та наснаги на виконання завдань олімпіади її учасникам.

Нагадаємо, що підсумки проведення LIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики будуть підведені 15 березня. Протягом перебування в Черкасах на учасників олімпіади чекає цікава та змістовна екскурсійна програма, у рамках якої знавці математики відвідають, зокрема, черкаський зоопарк та обласний краєзнавчий музей.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті