Черкащина приєдналася до загальнонаціональної кампанії з профорієнтації випускників шкіл

e308373ed93b9ff33fbc530a54dd5cccДержавна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі Інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості, не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності, до якої в людини є найбільші здібності.

Черкаський обласний центр зайнятості приєднався до загальноукраїнської кампанії. Зокрема, з 16 по 26 травня базовими центрами зайнятості Черкаської області будуть проведені профорієнтаційні заходи у роботодавців “Дні відкритих дверей на виробництві”. На підприємствах області проведуть екскурсії для усіх бажаючих та нададуть можливість більш детально ознайомитися зі специфікою виробництва.

Автор статті