Черкащина перерахувала понад чотири мільярди гривень єдиного внеску

1cf222132161c403cdc02d10ca846f11ff857451Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Черкаської області перетнули чотирьохмільярдну позначку та склали 4 млрд 122 млн грн. Це на понад 500 млн грн більше, ніж за січень – жовтень 2018 року. А за десять місяців поточного року очікується надходження 4,321 млрд грн єдиного внеску (+683 млн грн до відповідного показника десяти місяців минулого року), інформують в ГУ ДПС у Черкаській області.

Водночас, за інформацією управління обслуговування платників головного управління ДПС у Черкаській області на обліку в ДПС знаходиться 109202 платники єдиного внеску. 30723 з них – юридичні особи, 78479 – фізичні особи, зокрема і ФОП.

У зв’язку з настанням граничного терміну сплати зобов’язань з ЄСВ за третій квартал п.р. за себе для фізичних осіб – підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерського господарства – 21 жовтня  наголошуємо, що єдиний внесок починаючи з 1 жовтня перераховується виключно на рахунки ДПС для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, відкриті Державною казначейською службою України відповідно до вимог стандарту IВАN.

Їх можна завантажити у розділі «Бюджетні рахунки» субсайту територіальних органів ДПС у Черкаській області: Реквізити рахунків для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування (діють з 1 жовтня 2019 року)   та переглянути у центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій Черкаської області.

Нагадуємо суму ЄСВ до сплати – у 2019 році не менше 918,06 грн за місяць та не менше 2754,18 грн. за квартал. Вказане не стосується осіб, звільнених законодавством від сплати внеску. Звільнення від сплати єдиного внеску за себе передбачено для ФОП та членів фермерського господарства, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

 

Автор статті