Черкащина долучилася до відзначення заходів приурочених до відзначення 26 річниці Конвенції ООН про права дитини

IMG_2343

З нагоди відзначення 26 річниці Конвенції ООН про права дитини у Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України 19 листопада 2015 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні». Участь у засіданні Комітету від Черкаської області взяла начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Оксана Покатілова.

Під час засідання обговорювалися загальні заходи щодо впровадження Конвенції, виконання Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року.

Особливу увагу приділили питанням забезпечення громадянських прав і свобод дітей, важливості для кожної дитини сімейного середовища та альтернативного догляду, базового медичного обслуговування та соціального забезпечення дітей, освіти, дозвілля, культурної діяльності, спеціальних заходів захисту вразливих груп дітей, зокрема дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які перебувають у зоні антитерористичної операції.

За результатами обговорення визначено шляхи вдосконалення державної політики у напрямку охорони дитинства, розроблено ряд рекомендацій щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми, прийнято рішення щодо внесення змін до Сімейного, Цивільного, Житлового кодексів України, інших нормативно-правових актів, спрямованих на поліпшення становища дітей.

Питання щодо дотримання прав дітей в Україні передбачено розглянути на засіданні Кабінету Міністрів України у січні-лютому 2016 року.

Тож 20 листопада у День спільних дій в інтересах дітей служба у справах дітей обласної державної адміністрації нагородила переможців конкурсу малюнку на тему «Я і мої права», проведеного серед вихованців обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей. Діти отримали Грамоти та пам’ятні подарунки.

Автор статті