Черкащина долучилася до обговорення проекту Стратегії малого та середнього підприємництва в Україні до 2020 року

фото 2Державна служба зайнятості спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та провідним проектом щодо створення кращого бізнес-середовища в державі провели обговорення проекту Стратегії малого та середнього підприємництва в Україні до 2020 року. Від Черкащини до обговорення проекту Стратегії долучився директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

«Ми сьогодні працюємо над стратегією розвитку і відкритості центрів зайнятості. У центрах зайнятості мають бути створені так звані «коворкінги», завдяки чому центри стануть платформами для обговорення нових інноваційних ідей, починаючи від відкриття власної справи до покращення роботи органів місцевого самоврядування. Для служби зайнятості також важливим є проект «FORBIZ». По-перше – він цікавий створенням нових робочих місць, по-друге – створенням соціальних підприємств, по-третє – підготовкою менторів, які допоможуть кожному, хто має ідею і бажання втілити її в життя», – зазначив заступники Голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

Він підкреслив, що на думку деяких іноземних вчених, через десять років більшість населення буде самозайняте. Тож для служби зайнятості дуже важливим є долучитися до цього проекту, оскільки її  фахівці щорічно констатують збільшення зацікавленості населення до малого підприємництва. За словами Сергія Кравченка, одним із головних завдань служби зайнятості є підтримка розвитку малого та середнього підприємництва.

Розробка проекту Стратегії була передбачена планом пріоритетних дій Уряду на 2016 рік. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року» розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та офіційно оприлюднений на сайті Міністерства.

Наразі Стратегія проходить процедуру обговорення, а вже згодом буде подана на розгляд до КМУ.

Бажаючі долучитися до опрацювання проекту Стратегії (знаходиться за посиланням https://goo.gl/4ikAiU) можуть надати пропозиції до відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи обласного центру зайнятості.

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості

Автор статті