Черкащина долучилася до обговорення комплексної програми «Трудові резерви»

4Комітет фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу, який функціонує на базі Торгово-промислової палати України, провів детальне дослідження питання щодо кадрового дефіциту і відтоку кадрів з країни. На цей час напрацьована концепція комплексної програми «Трудові резерви», яка містить кроки для її поступового вирішення.

Задля обговорення концепції на фаховому рівні відбулося засідання «круглого столу». Захід проходив за участю Голови Комітету фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу при Торгово-промисловій палаті України, Голови Ради Фонду соціальної ринкової економіки Людвіга Ерхарда – Олега Лиховида. Також на засіданні були присутні керівники місцевих підприємств – члени Черкаської торгово-промислової палати, представники партнерських організацій. Від обласної служби зайнятості участь взяв директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

«Відтік кадрів і кадровий дефіцит вже стали найбільшою загрозою українському бізнесу. Причин у цих проблем немало і визрівали вони вже довгий час. На цей час наш Комітет проводить детальне дослідження цих питань у регіонах та напрацьовує концепцію комплексної програми, щодо поступового їх вирішення», – повідомив Олег Лиховид.1 (2)

Озвучені на засіданні «круглого столу» фахові думки та пропозиції з підготовки  кадрів і їх закріплення на виробництві в умовах сьогоднішнього дня, будуть враховані при розгляді концепції програми «Трудові резерви» в Уряді та Верховній Раді України.

За інформацією відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

 

 

Автор статті