Черкащанин виборов чемпіонський пояс на міжнародному турнірі з кікбоксингу

20191002_111849(0)

Черкащанин Роман Щербатюк виборов чемпіонський пояс WAKO World K-1 Grand Prix на міжнародному турнірі з кікбоксингу в Празі. 

Зауважимо, що за підсумками турніру Україна посіла друге місце серед збірних-учасниць і перше серед команд-учасниць і виборола 10 нагород. Загалом змагалися 81 команда, а це представники 16 країн.

П’ятеро українських спортсменів завершили WAKO K-1 World Grand Prix 2019 на першій сходинці. Серед дорослих – це Максим Семенчук (60 кг), Віталій Дубіна (71 кг), вихованець ДЮСШ Роман Щербатюк у ваговій категорії 91 кг (тренер Юрій Зубов) – та Ганна Дубіна (48 кг). В юніорській частині змагань золото виборов Іван Пригара (67 кг).

За словами Романа, допомозі посприяли як досвід, адже спортсмен – багаторазовий Чемпіон України з кікбоксингу WAKO, так і ретельна підготовка до змагань із тренером Юрієм Зубовим. Тож, мобілізувавши сили, Роман виборов перемогу у росіянина.

У свою чергу тренер Юрій Зубов зауважив, що ці змагання можна назвати одним із етапів підготовки до Чемпіонату світу, де Україну представлять 32 спортсмени.  Серед них і черкащани – Майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу WAKO Роман Щербатюк та багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу WAKO, срібний призер Кубку Світу в Будапешті Ярослав Некоз.

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко вручив кікбоксерам подарунки,  у свою чергу спортсмени передали очільнику області пам’ятне фото із підписами чемпіона та тренера.

bc3346c4-226c-4783-8caa-eb42108676f9

За підсумками рейтингу з неолімпійських видів спорту в Україні за 2018 рік  кікбоксинг WAKO посідає 5 місце, 4 місце серед неолімпійських видів спорту, які культивуються в Черкаській області. Вже традиційно третій рік поспіль на Черкащині започатковано проведення Кубків України з кікбоксингу  WAKO, а саме Кубок України Пилипа Орлика та Кубок України серед дорослих.

За 2019 рік присвоєно: КМСУ – 5 спортсменів, І спортивний розряд – 7 спортсменів.

Автор статті