Черкащани задекларували 81 млн. гривень доходів

preview1Як повідомили у профільному підрозділі ГУ ДФС у Черкаській області наразі державні податкові інспекції Черкаської області отримали та опрацювали 1513 декларацій про майновий стан та доходи за 2015 рік. Загальна сума задекларованого черкащанами доходу складає 80,74 млн.грн. До місцевих бюджетів надійде 2,6 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Загальна сума задекларованого військового збору – 0,8 млн. грн.

Найбільше надійшло декларацій про доходи від отримання подарунків та спадщини (431), від надання майна в оренду (93). Дохід від продажу рухомого та нерухомого майна задекларувало 14 громадян. Інвестиційний прибуток – 1. Про отримані торік іноземні доходи також повідомив 1 черкащанин.

Понадмільйонні статки задекларували 2 жителі області. Один з них проживає в обласному центрі, ще один – у Черкаському районі. З початку року до місцевих бюджетів надійшло 168 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. До державного бюджету надійшло 56 млн.грн. цього податку та 20,6 млн.грн. військового збору.

Нагадуємо, декларацію про майновий стан та доходи, отримані протягом 2015 року необхідно подати до 1 травня. До настання граничного терміну в обов’язковому порядку мають відзвітувати зокрема громадяни, яким торік виплачували доходи два або більше податкових агенти та загальна сума доходів яких перевищила 146 тисяч 160 гривень.

Водночас декларації для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2015 року можна подавати до 31 грудня 2016 року. На даний час подано 307 таких декларацій, за якими декларанти отримають 376 тис.грн. Детальні роз’яснення та допомогу при складенні декларації можна отримати у центрах обслуговування платників (ЦОП) державних податкових інспекцій області.

Загалом протягом січня 2016 року громадяни України подали майже 14,6 тис. декларацій про майновий стан та доходи за 2015 рік. Загальна сума задекларованого ними доходу складає 1 284,5 млн. грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, яку українці самостійно визначили до сплати до бюджету складає 36 млн. грн. А загальна сума задекларованого військового збору – 8,1 млн. грн. Правом на отримання податкової знижки скористалися понад 3 тисячі українців. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, становить 6,3 млн. грн.

 

Автор статті