Черкащани вже задекларували 43 млн грн доходів

nova-podatkova-deklaracia-mainovy-stan-doxody-2016Як повідомили у профільному підрозділі ГУ ДФС у Черкаській області наразі державні податкові інспекції Черкаської області отримали та опрацювали 953 декларації про майновий стан та доходи за 2016 рік. Загальна сума задекларованого черкащанами доходу становить 42,6 млн грн.

За такими деклараціями до місцевих бюджетів надійде 1,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,4 млн грн військового збору. На сьогодні жителі області не повідомили про отримання за 2016 рік доходів понад 1 мільйон гривень.

Торік на цю дату до державних податкових інспекцій черкащани подали 1513 декларацій за 2015 рік і задекларували 80,74 млн грн доходів. У таких деклараціях було визначено до сплати 2,6 млн грн податкових зобов’язань з ПДФО та 0,8 млн грн військового збору. Понадмільйонні статки торік задекларували 2 жителі області.

З цього року до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 254,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. До державного бюджету надійшло 84,9 млн грн цього податку та 26,5 млн грн військового збору.

Нагадуємо, що по строку 3 травня зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік наступні категорії громадян:

– які отримали у 2016 році доходи від провадження незалежної професійної діяльності;

– отримали торік доходи від особи, яка не є податковим агентом (від інших фізичних осіб – резидентів або нерезидентів);

– отримали  окремі види доходів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті (суми заборгованості, за якими минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 відсотків місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року; нецільова благодійна допомога понад установлену норму; додаткове благо у вигляді суми боргу платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов’язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності та інші);

– отримали доходи від операцій з інвестиційними активами ;

– отримали іноземні доходи;

– інші доходи, декларування яких передбачено чинним законодавством.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті