Черкащани вшановують загиблих майданівців

20160219_102359Небесну сотню пом’янули в Черкасах. Священики відслужили молебень на Соборній площі зранку п’ятниці. Більше сотні містян зібралися там біля символічного хреста. Опісля вони поклали квіти до стели з фотографіями загиблих героїв.

У ці дні минає два роки від подій на Майдані. Черкащина втратила тоді сімох синів. Це – Це Максим Горошишин (с. Грушківка, Кам’янський район), Юрій Паращук (м. Тальне), Юрій Пасхалін (с. Носачів, Смілянський район), Андрій Саєнко (м. Сміла), Віктор Чернець (с. Подібна, Маньківський район), Віталій Смоленський (с. Фурманівка, Уманський район), а також Василь Сергієнко (м. Корсунь-Шевченківський).

20160219_10213520160219_102326

 

 

 

 

 

 

– Ми пам’ятаємо своїх героїв, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Вони кинули виклик системі, і кожен поборов її, передусім, у собі. Небесна сотня віддала свої життя за європейський вибір України, за майбутнє. І ми всі повинні докладати максимум зусиль, аби жертви наших героїв – як на Майдані, так і на Сході – не були марними.

Нагадаємо, невдовзі в Черкасах встановлять пам’ятник героям сучасності. Відповідне доручення дав очільник області. Як і повсюди належне вшанувати загиблих.

Автор статті