Черкащани помолилися за Україну та борців за її волю

5Молебнем розпочався День Гідності та Свободи в обласному центрі. Священики різних конфесій провели спільну службу у Свято-Троїцькому соборі. У ній узяли участь також черкаські владці. Разом пом’янули загиблих борців за волю України біля однойменного монумента на площі Слави.

64Як зауважив очільник області, черкащани шанують своїх героїв. А в пам’ять про загиблих – як під час Революції Гідності, так і в боях на Сході – кожен повинен по максимуму докладати зусиль задля змін у державі.

1– Мене особливо вразила історія диякона Василя Косяченка, що був у соборі під час молебню, – розповідає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Він пройшов Революцію Гідності, воював за Україну на Сході. Вистояв у боях у Донецькому аеропорту й Іловайську. Нині отець Василь готується стати капеланом, щоби знову вирушити на Схід. Бо знає, що українці там воюють за перемогу добра над злом. У День Гідності та Свободи, у день церковного свята Архистратига Михаїла його історія прозвучала обнадійливо: єднаючись заради майбутнього України, ми обов’язково здолаємо ворога! У пам’ять про тих, хто поліг на шляху до Волі!

2Нагадаємо, 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи, згідно з Указом Президента України. Свято встановлено на честь початку цього дня Помаранчевої революції у 2004 році та Революції Гідності у 2013 році.

Автор статті