Черкащани можуть погрітися у соціальних закладах

 punkt_obigrivu_729x547

У зв’язку зі значним похолоданням на Черкащині в усіх соціальних установах області відкрито пункти обігріву. Про це повідомив керівник Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації Руслан Чикало.

– На базі кожного районного територіального центру соціального обслуговування та стаціонарного відділення терцентру відкрито пункти обігріву громадян, – зазначив Руслан Олександрович. – Всього ж на сьогодні у закладах соціальної сфери створено 68 пунктів обігріву та 24 пункти роздачі їжі. До будь-якого соціального закладу області, зокрема й до Департаменту соцзахисту, можна зайти обігрітися, випити гарячого чаю чи кави, поїсти.

Крім того, в містах та районах області створено оперативні штаби, до яких входять представники органів охорони здоров’я, внутрішніх справ, надзвичайних ситуацій, громадських організацій. Допомогу надають депутати міських та сільських рад, товариство Червоного Хреста, релігійні організації, волонтери.

В області діють 136 соціальних патрулів. Соціальні працівники відвідують стареньких та немічних людей у їх домівках, проводять роз’яснювальну роботу серед населення стосовно розташування пунктів обігріву, розповідають, як запобігти обмороженню у зимовий період. На зимовий період 2015-2016 рр. встановлено 89 додаткових ліжко-місць при стаціонарних відділеннях територіальних центрів.

 

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА

Автор статті