Черкащани гуртом зводять фортифікаційні споруди на Сході

418
Будівельники з усіх районів області сьогодні вирушили на схід країни. Там допомагатимуть у зведенні фортифікаційних споруд. Третій тиждень над цим уже працюють до сотні черкащан. Їм на підмогу поїхали ще 129. Про це на прес-конференції розповів голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Кілька тижнів тому він особисто проінспектував перебіг будівництва фортифікаційних споруд.

Їх на Сході зводить не лише Черкащина. Кожна область має відведену ділянку та своє завдання. Фінансування цього проекту державне. Однак допомагають і благодійники – місцеві підприємці. Приміром, посильну допомогу надав «Миронівський хлібопродукт».
– Загалом ці споруди дуже коштовні, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Тим паче у військових є свої додаткові побажання. Але наголошую: підприємці допомагають винятково добровільно. Усе це контролюють правоохоронці та у військкоматі. Для нас важливо – максимально убезпечити наших військових.

Разом із будівельниками на Сході перебувають і відповідальні посадовці із ОДА. Усі забезпечені нічлігом і харчуванням. Дехто там як волонтер, інші – отримують зарплатню. За словами голови Черкаської ОДА, область зведе фортифікаційні споруди у визначений офіційним Києвом термін.
Довідково: фортифікаційні споруди – інженерні споруди, призначені для підвищення ефективності застосування зброї та військової техніки, забезпечення стійкого управління військами, захисту військ і населення від засобів ураження противника.

Автор статті