Черкащанку судитимуть за сприяння терористам

?????????????????????????????За наслідками спеціального досудового розслідування прокуратура Черкаської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт щодо жительки Черкащини, яка брала участь у забезпеченні злочинної діяльності терористичних організацій «ДНР» необхідними засобами та медичними препаратами, а також посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Жінка, будучи зарахованою до одного з підрозділів терористичної організації «Донецька народна республіка», займалась розподілом матеріальної допомоги, отриманої від її учасників, та вирішувала питання щодо направлення на лікування бійців незаконних воєнізованих формувань.

Дії останньої кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

 

За інформацією прокуратури Черкаської області

Автор статті