Черкащан запрошують обговорити питання збору та утилізації небезпечних відходів

536624У Черкасах за сприяння Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» 13 квітня відбудеться круглий стіл на тему «Шляхи оперативного вирішення проблеми збору та утилізації небезпечних відходів». Участь в обговоренні візьмуть запрошені представники громадськості, Держекоінспекції у Черкаській області, управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, КП «Черкаська служба чистоти», міський голова Анатолій Бондаренко, представники департаменту ЖКГ Черкаської міської ради.

У ході заходу планується обговорити шляхи вирішення проблеми утилізації небезпечних відходів, мінімізації ризиків для довкілля та здоров’я людей. Впровадження Черкаською міською радою програм безпеки навколишнього природного середовища з залученням коштів місцевого бюджету, недержавних інвестицій та інших позабюджетних джерел фінансування.

Відзначимо, Україна – одна з країн-лідерів за кількістю накопичених небезпечних відходів. Нажаль, Черкаси не є виключенням з загального правила. Тож проблеми утилізації небезпечних відходів І класу небезпеки – відпрацьовані люмінесцентні лампи, що містять сполуки ртуті, відпрацьовані лужні та свинцеві акумулятори комплексно не вирішуються. Зараз, як ніколи актуальне питання незадовільної роботи служб міста по контролю за суб’єктами господарської діяльності у сфері поводження з відходами, внаслідок чого небезпечні побутові відходи збираються хаотично та зберігаються у непристосованих приміщеннях.

 

Коли: у середу, 13 квітня 2016 року об 11.00
Де: м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича,19 (ТРЦ «Хрещатик-Сіті», мінус другий поверх)
Довідка за телефоном (0472) 32-21-81 або ж e-mail: info@investsupport.com.ua

Автор статті