Черкащан запрошують на навчання з регіонального та місцевого розвитку

Інфографіка про тренінгиНавчитися та навчати у подальшому інших тонкощам регіонального та місцевого розвитку – на це спрямовані триденні безкоштовні навчання з підготовки тренерів на тему «Забезпечення регіонального та місцевого розвитку». Вони відбудуться у Черкасах 14-16 лютого.

Серію тренінгів запропонувала та організовує Українська асоціація районних та обласних рад  за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Мета проекту – надати інформацію та навчити її правильно доносити до інших. Серед потенційних кандидатів на участь – голови та депутати районних та обласних рад регіону.

За результатами навчань, кращих учасників рекомендуватимцуть до залучення у проведенні інформаційно-просвітницької роботи із зазначеної теми регіональним підрозділом «Центру розвитку місцевого самоврядування» та іншими зацікавленими сторонами.

Щоб стати учасником навчань, претендентам необхідно до 26 січня надіслати на електронну адресу Асоціації (uaror@ukr.net) заявку, вказавши П.І.Б., посаду, контактний телефон та e-mail.

Зазначимо, що проживання та харчування є безкоштовним.

За довідковою інформацією можна звертатися за телефоном – 044-484-05-19.

Автор статті