Бюджети Черкащини отримали понад 4 млн грн відшкодувань втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв

1384330316_13-11-2013

З початку 2015 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв у Черкаській області до місцевих бюджетів надійшло 4 млн 230 тис гривень. Про це повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад накопичено 13,3 млн грн таких надходжень. З них на рахунках обласної ради – 1,52 млн грн, районних рад – 1,42 млн грн, сільських, селищних і міських – 10,36 млн грн. Найбільше коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв акумульовано на рахунках місцевих рад Звенигородського і Черкаського районів.

Територіальні органи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області постійно проводять роз’яснювальну роботу з головами сільських, селищних і міських рад, а також з головами районних держадміністрацій щодо використання коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв.

Нагадуємо, що відповідно до законодавства, відшкодування  втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв, спричинених вилученням сільськогосподарських і лісових угідь для цілей, не пов’язаних із веденням сільського й лісового господарств, провадиться юридичними й фізичними особами в двомісячний термін після затвердження в установленому порядку проекту відведення їм земельних ділянок, а у випадках поетапного освоєння відведених угідь для добування корисних копалин відкритим способом – у міру їх фактичного надання.

Автор статті