Бужанська ОТГ активно розвиває спорт і не тільки

shutterstock_155474621На території Бужанської об’єднаної територіальної громади відкрили Центр фізичного здоров’я населення. Тут розвивають активні види спорту – футбол, волейбол, баскетбол. Надалі планують відродити гандбол. За словами керівника Центру Сергія Корнієнка, у спорті громада  вбачає можливості для культивації здорового способу життя та формування правильних пріоритетів у молоді громади.

Уже сьогодні кожне свято тут не обходиться без спортивних змагань. У громаді відновлюють спортивні майданчики та футбольні поля.

Бужанська ОТГ, що об’єднала 6 сіл Лисянщини, почала діяти наприкінці минулого року. За цей час встигла уже багато зробити для своїх мешканців.  Як розповіла голова БужанськоїОТГ Валентина Стадник,  на території громади відкрили автобусний маршрут, розпочали регулярний вивіз побутових відходів, проводиться капітальний ремонт у Камʼянобрідській філії Бужанського НВК, міжшкільному навчально-виробничому комбінаті в Бужанці, аби розмістити там центри, створені у громаді. Бо за кожним із найважливіших напрямків діяльності громади створено профільний центр, що оптимізує її роботу. Відкрили власне комунальне підприємство «Добробут», що сьогодні впорядковує вулиці, ремонтує кладки, загалом – робить максимально зручним повсякденне життя мешканців громади.

За інформацією Черкаського центру розвимтку місцевого самоврядуванння

Автор статті