Будівництво Білогірської сільської академії футболу на завершальному етапі

P2120018Питання добудови та утримання спортивної академії вчора обговорили голова Черкаської райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв разом з віце-президентом Федерації футболу України Володимиром Лашкулом, головою районної ради, сільським головою Білозір’я та головою Білозірської сільської академії футболу Сергієм Лашкулом.

У райдержадміністрації нагадують, що будівництво навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва розпочалося у червні 2014 року. Воно має завершитися вже влітку, а першого вересня перейти в комунальну власність району.

– На сьогоднішній день будівництво навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу перебуває на стадії завершення і вже зараз можна спрогнозувати значний потенціал майбутнього закладу.  Академія повинна стати сучасним навчально-оздоровчим центром, яким пишатиметься не лише район та область, але і вся Україна, – зазначив Костянтин Омаргалієв. – Окрім того, відповідно до розробленого плану в районі вже навесні у кожному населеному пункті з’являться спортивні майданчики. Так виховуватимемо та роститимемо здорову молодь та здорову націю.

 

За інформацією Черкаської РДА

Автор статті