Борис Лебедцов на нараді щодо відбудови Черкаського аеропорту: Потрібна чітка стратегія

_DSC0264Чіткі фінансові розрахунки з переліком необхідних робіт для першого етапу запуску Черкаського аеропорту має підготувати й до кінця цього тижня подати керівництво комунального підприємства. Таке завдання дав його директору Івану Далібожаку перший заступник голови ОДА Борис Лебедцов. Під його головуванням за участі керівників департаментів адміністрації, представників обласної ради та громадськості в ОДА провели нараду. Там зауважили, що саме визначені кроки з джерелами фінансування дадуть змогу одержати наступного року необхідний, відповідно до вимог, сертифікат авіаційної безпеки, а також ймовірність виділення на подальший розвиток підприємства коштів з обласного бюджету.

– Потрібна чітка спільна стратегія відбудови аеропорту, – зауважив Борис Лебедцов. – На жаль, я її наразі не бачу. Якщо ми щороку спрямовуватимемо фінанси лише на утримання, заробітну плату та оренду земельних ділянок, то це не є стратегія. Це має бути загальна дорожня карта, де прораховані всі кроки й визначений комплекс робіт та завдання, розроблені керівником комунального підприємства спільно з профільними структурами._DSC0287 _DSC0274

У ході засідання обговорили перелік необхідних будівельних робіт, зокрема реконструкції периметрового огородження, перону й рульових доріжок, а також потребу в персоналі та його навчанні, шляхи погашення заборгованості, які має КП. Розглянули й можливість  фінансування проекту за рахунок Державного Фонду регіонального розвитку.

Водночас до кінця цього тижня директор аеропорту має подати обласній адміністрації комплекс першочергових заходів з розрахунками. Це, зокрема, дасть змогу розглянути питання про внесення змін до обласної програми фінансової підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2019-2021 роки  – в частині збільшення потреб комунального підприємства на наступні два роки для виплати заробітної плати, погашення заборгованості по земельному податку за 2018 рік і податку на додану вартість.

Автор статті