Бобрицька ОТГ залучила пів мільйона спонсорських коштів і відремонтувала міст, що з’єднав 2 громади

66929510_457630894815803_4711766547494862848_nТепер працюють над створенням доріг у громаді там, де їх немає. Перше на черзі – село Черниші, де є лише грунтовий шлях. Уже розробили проект по освітленню села Грищенці, де також не було вуличного освітлення. Планують купувати трактор та обладнання до нього для нещодавно створеного комунального підприємства в громаді.

– Цей міст з’єднав воєдино село нашої громади та нашу громаду – із Литвинецькою ОТГ, – розповідає голова Бобрицької ОТГ Олена Штефан. – Збудувати новий міст на місці дерев’яного, з протрухлявілих балок, було однією із моїх обіцянок громаді, коли ішла на вибори голови ОТГ. Старий міст люди називали однією із найбільших проблем. Ми почали залучали кошти – по частинах, обійшли керівників  господарств – як у Бобрицькій, так і у Литвинецькій ОТГ. Крім коштів, нам надавали будматеріали, металоконструкції. Головне, що ми діяли разом, і нам все вдалося – новий міст звели усього за два тижні і днями, на радість людей, його відкрили.

– Типовою відмінністю ОТГ від звичайних сіл є інтенсивне відновлення інфраструктури, – констатує радник з питань регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Григорій Перерва. – І, якщо дорогами чи школами у громадах вже не особливо кого здивуєш, то ремонт мостів – досить нове явище на Черкащині. Позитивним є те, що громада змогла налагодити комунікацію з підприємцями і мотивувала їх вкласти власні кошти в ремонт моста. Саме така кооперація і є запорукою подальшого успішного розвитку ОТГ і зростанню комфорту проживання мешканців.

 За інформацією Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування

Автор статті