Близько 200 бійців АТО вже виявили бажання цьогоріч оздоровитися в санаторіях

ррррДиректор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало повідомив у ході засідання Центру допомоги учасникам АТО, що 198 бійців, з яких 190 учасники бойових дій та 8 інвалідів війни, потребують санаторно-курортного лікування у 2016 році. Таку інформацію подають структурні підрозділи соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

– Для одержання путівки військові повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, – пояснив Руслан Олександрович. – Для взяття на облік АТОвець чи його законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Директор Департаменту також повідомив про оздоровлення бійців у 2015 році. Так, до санаторно-курортних закладів України, за кошти державного бюджету, було направлено 114 учасників АТО, які оздоровилися в: санаторії «Орізонт», Одеська обасть; ТОВ «Сонячний», Дніпропетровська область; «Мошногір’я», Черкаська область; ТОВ санаторій «Гусарське урочище», Кіровоградська обасть; ДП санаторій «Конча-Заспа», Київська область; «Карпатські зорі», Львівська область та ін.

Крім того, 28 учасників АТО оздоровилися за рахунок співфінансування обласного та місцевих бюджетів у місцевому санаторії «Мошногір’я».

Варто також зазначити, Департаментом у кінці грудня минулого року повернуто до Державної служби з питань ветеранів війни та учасників АТО 24 путівки, від яких відмовилися учасники АТО – у зв’язку з місцем розташування санаторію («Дніпровський», Дніпропетровської області) та часом перебування – в новорічні свята.

Автор статті