Обласна служба зайнятості співпрацює з об’єднаними територіальними громадами Черкащини

a26c2d539a9fe9b7e1bfbb2ab38b4b6fОдним із етапів реформування системи місцевого самоврядування в Україні є процес укрупнення територіальних громад. Поміж головних чинників, заради яких об’єднуються територіальні громади, є отримання економічної, податкової самостійності, а також одержання самостійних функцій.

На сьогодні в Черкаській області функціонують 26 об’єднаних територіальних громад. У перших утворених об’єднаних територіальних громадах вже відкриті та працюють центри надання адміністративних послуг, які існують для оперативного реагування на потреби громадян та надання найнеобхідніших адміністративних послуг у комфортних умовах за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу».

За затвердженими графіками надають свої послуги в об’єднаних територіальних громадах і фахівці місцевих центрів зайнятості. Також надання послуг здійснюється і на створених віддалених робочих місцях – у селах, які входять до об’єднаних територіальних громад.

Так, лише з початку поточного року безпосередньо в об’єднаних територіальних громадах фахівцями служби зайнятості було надано більше 1,4 тисячі інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, послуг з пошуку роботи та резервування часу в спеціалістів центрів зайнятості через сервіс «Електронна черга».

 

За інформацією відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ

 

 

Автор статті