Бізнес-випускники: на Черкащині завершили другу Школу МСП

_DSC0601Друга Школа малого та середнього підприємництва фінішувала в області. Сьогодні випускники бізнесових навчань захистили свої напрацьовані упродовж курсу бізнес-плани та отримали сертифікати.

Школа МСП – спільний проект облдержадміністрації, Черкаської агенції регіонального розвитку та Фонду Василя Хмельницького K.Fund. Її вже вдруге за цей рік проводять в області у межах Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва-2020.

_DSC0519 _DSC0528 _DSC0520_DSC0533_DSC0554– Школа МСП, на проведення якої ми спрямували кошти з обласного бюджету, – це така собі окупна інвестиція, – каже заступник голови ОДА Ярослав Березань. – Ми вкладаємо у наших підприємців, аби згодом отримати прибуток у вигляді їхніх податків. По завершенню навчань ми не полишаємо випускників Школи МСП і готові підтримувати їх надалі. Крім того, до їхніх послуг є спільнота МСП, наша Агенція регіонального розвитку. Не варто боятися випробовувати свої сили. Адже найкращий той підприємець, який має не тільки перемоги, а й програші, помилки, на яких він навчився і з яких виніс життєві уроки.

Опісля інтенсивного 9-денного курсу із основних напрямів організації та ведення бізнесу, слухачі школи працювали над власними бізнес-планами. Захищали їх сьогодні перед випуском. Заслужені сертифікати про завершення підприємницького курсу отримали 17 слухачів.

_DSC0547_DSC0536 _DSC0538Черкаські випускники потрапили до першої півтисячі тих, хто пройшов навчальний курс Школи малого та середнього підприємництва, каже її керівниця Лідія Пащук. Та додає, професійним зростанням слухачів – задоволена.

– Мені особливо приємно дивитися на наших слухачів, які стали більш сміливими у плані ідей, їхньої інноваційності, – наголосила Лідія Пащук. – Подобається, що всі вони на одному рівні підготовки. Вітаю їх з тим, що долучилися до 450 людей, які вже пройшли навчання Школи. Наша команда тільки зростає. Так само, як і кількість випускників. Наступного року, думаю, ми збільшимо кількість випускників у чотири рази.

_DSC0563_DSC0593Нагадаємо, перша Школа МСП проходила навесні. Її випускниками стали 31 особа.

Автор статті