Більше 80 % субсидіантів уже перепризначено допомогу на наступний рік

54884848-3541eb1fbf2b31d0dc4221b6a8429fe1Понад 80% субсидій на житлово-комунальні послуги уже перепризначено на наступний період – 2017-2018 рр. Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

За його словами, органи соціального захисту населення опрацювали необхідну інформацію, перепризначили субсидії на новий період, розрахувавши суму субсидії для кожного домогосподарства на літній період, та повідомили громадян про це.

«Це середній показник в Україні. Але ситуація в областях різниться. Наприклад, в Чернігівській області вже кілька тижнів тому як поперепризначали субсидії. В Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській, Харківській області справи опрацьовано у 95-99% субсидіантів. Але є певні регіони, які мають низькі показники», – зауважив Віталій Музиченко.

Таким областям поставлено завдання, наголосив фахівець Мінсоцполітики, завершити процес перепризначення субсидій до кінця липня. «І з урахуванням того, що в середньому в таких регіонах призначення субсидій становить 60-70% і враховуючи динаміку, яку ми спостерігаємо протягом останніх тижнів, у нас є впевненість, що ця робота буде закінчена вчасно», – підкреслив Віталій Музиченко.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті