Більше 16 млрд гривень лише цього року в Україні буде спрямовано на дорожнє будівництво, – Президент

0dda9f34d1eb7b303065da513da224ce_1499857117_extra_largeПрезидент Петро Порошенко наголосив, що якщо в попередні роки направлення коштів від перевиконання митних надходжень на будівництво доріг було привілеєм лише декількох областей, то в 2017 році ухвалено рішення про розповсюдження такої практики по всій Україні.

– Сподіваюся, що будуть прийняті зміни до бюджету, які ще більше розширять інвестиційний потенціал, розширять експеримент, який був започаткований моїм Законом, коли перевиконання надходжень від митниці, як наслідок боротьби з корупцією, буде спрямовуватися на будівництво українських доріг, – зазначив Глава держави. – Ми впевнені, що більше 16 млрд гривень лише цього року в Україні буде спрямовано на дорожнє будівництво там, де це ніколи не робилось. Щоб люди відчули, що в нас є ресурси для цього, незважаючи на те, що ми змушені різко збільшити фінансування сектору оборони та безпеки.

Президент зазначив, що в процесі децентралізації в 7 разів зросли бюджети розвитку суб’єктів місцевого самоврядування – нарешті, у міст та селищ з’явилися гроші. «Це яскраво демонструє, що детінізація процесів і боротьба з корупцією є процеси абсолютно незворотні», – підкреслив Петро Порошенко. Він також висловив сподівання, що Верховна Рада проголосує в першому читанні і законопроекти щодо Пенсійної реформи, щоб створити можливості для збільшення пенсій, їхнього осучаснення. Також буде проводитись реформа освіти, охорони здоров’я.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті