Бібліотекарі Кам’янщини навчалися планувати згідно ЕСМаРу

???????????????????????????????Днями в Кам’янській районній бібліотеці провели черговий семінар-практикум на якому сільські бібліотекарі вчилися звітувати по-новому: за електронною системою моніторингу базової мережі публічних бібліотек (ЕСМаР). Завдяки цій системі інформація від бібліотек району буде здаватися в режимі он-лайн, зберігатиметься на окремому сервері і буде доступна для користувачів системи з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету, повідомляють в Кам’янській райдержадміністрації.

На семінарі директор централізованої бібліотечної системи Віра Денисенко наголосила на основних завданнях та пріоритетних напрямках роботи сільських філій, а також зосередила увагу бібліотекарів на обслуговуванні жителів місцевих громад в осінньо-зимовий період, особливо людей з обмеженими можливостями та особливими потребами, людей похилого віку. Вона наголосила на потребі налагодження тісної співпраці зі спонсорами та місцевими підприємцями щодо передплати періодичних видань та придбання нових книг для сільських книгозбірень.

Віра Іванівна тепло привітала бібліотекарів-новообраних депутатів місцевих рад і висловила надію, що сільські бібліотекарі-депутати зможуть зробити багато гарних та корисних справ для своєї громади та піднімуть імідж сільських бібліотек та професії бібліотекаря.

Автор статті