Зі збереженням робочих місць: На Христинівщині реорганізують локомотивне депо (ВІДЕО)

«Депо Христинівка» реорганізують. Про це сьогодні повідомили тутешнім працівникам. Проводитимуть її зі збереженням робітників та рівнем заробітних плат, наголосив очільник області Роман Боднар. Він нині з робочим візитом перебуває у Христинівці.

Разом із представником «Укрзалізниці» Олександром Богдановим, який керує проектом із реорганізації, Роман Боднар зустрівся із колективом Христинівського локомотивного депо.

– Ще на початку року та під час зустрічей із жителями це було одне із найпроблемніших питань. І керівництво району, депутати, жителі були стурбовані тим, що функціонування бюджеутворюючого підприємства під загрозою, – відзначає голова ОДА. – Реформування «Укрзалізниці» передбачає розділення ремонтної та експлуатаційної складової. Це досвід країн Європи.

Штат підприємства – 327 осіб. Після реорганізації «Депо Христинівка» підпорядковуватиметься експлуатаційному депо Сміли на станції ім. Т. Г. Шевченка.

Роман Боднар про Христинівське депо

📍Сьогодні з робочим візитом перебуваю у Христинівці. Із представником «Укрзалізниці» Олександром Богдановим, який керує проектом із реорганізації, зустрілися із колективом Христинівського локомотивного депо. Ще на початку року та під час зустрічей із жителями це було одне із найпроблемніших питань. І керівництво району, депутати, жителі були стурбовані тим, що функціонування бюджеутворюючого підприємства під загрозою. Реформування «Укрзалізниці» передбачає розділення ремонтної та експлуатаційної складової. Це досвід країн Європи. Штат підприємства – 327 осіб, «Депо Христинівка» підпорядковуватиметься експлуатаційному депо Сміли на станції ім. Т. Г. Шевченка. Сьогодні повідомили колективу про реорганізацію, що важливо: із збереженням працівників та рівнем заробітних плат. Це ефективне управлінське рішення, яке тільки покращить роботу!

Опубліковано Роман Боднар Вівторок, 14 липня 2020 р.

Стрічка новин