Як оновлюється Тальнівщина у межах Великого будівництва проінспектував перший заступник голови ОДА

У межах програми, ініційованої президентом #Великебудівництво, у Тальнівському районі розпочали відбудовувати школу та тривають роботи з експлуатаційного утримання доріг. З проміжними результатами вже здійснених робіт у ході робочого візиту ознайомився перший заступник очільника області Дмитро Ляшов та директор Департаменту будівництва облдержадміністрації Роман Бохін.

Місцева влада максимально сприяє проведенню ремонтних робіт у рамках державного проєкту. Співпрацює з органами місцевого самоврядування та бізнесом району задля вирішення окремих організаційних питань, відзначають в РДА. А також на постійному контролі – темпи та якість виконання ремонтних робіт.

Одним з об’єктів, які відновлять за програмою #Великебудівництво є Тальнівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2. Тут запланований капітальний ремонт даху та утеплення фасадубудівлі. Загальна вартість робіт складає 7,9 млн грн, з яких 80 % – кошти держави, 20% – з місцевого бюджету.

– Ремонтні роботи в школі вже розпочали, тож Тальнівська школа невдовзі отримає нову якісну покрівлю та утеплений фасад, – відзначає Дмитро Ляшов. – На дорогах району продовжуються роботи по експлуатаційному утриманню доріг місцевого значення. Оновлення районів Черкащини триває!

Зокрема, у ході робочої поїздки, Дмитро Ляшов оглянув ділянки дороги у напрямку Здобуток – Глибочок – Колодисте, де наразі ідуть ремонтні роботи.

Стрічка новин