Вербівська амбулаторія отримала нове обладнання

У селі Вербівка на Городищині завершується будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Днями представникам Вільшанської об’єднаної територіальної громади для потреб Вербівської амбулаторії передали медичне обладнання на суму понад 550 тис. грн. Перелік обладнання складає 42 найменування, з його допомогою сімейний лікар зможе надавати первинну медичну допомогу жителям Вербівки та забезпечувати онлайн консультування із фахівцями вторинного та вищого рівня за допомогою телекомунікаційного медичного обладнання.

Нагадаємо, вартість будівництва амбулаторії сягає близько 6 млн грн. Наразі, щоб забезпечити введення її в експлуатацію, необхідно провести роботи з благоустрою, вартість яких визначена у 155,4 тис. грн. Підрядна організація, що буде проводити ці роботи, визначається відповідними тендерними процедурами, результати яких будуть відомі вже 7 липня. Фінансування робіт з благоустрою здійснюватимуть за рахунок бюджету Вільшанської об’єднаної територіальної громади.

Разом із масштабними ремонтними роботами на автодорогах району, введення в експлуатацію амбулаторії у Вербівці стане, безперечно, ще однією приємною, соціально значущою подією для жителів Городищини у 2020 році.

За інформацією Городищенської райдержадміністрації

Стрічка новин