#Великебудівництво. На Черкащині відремонтували ділянку дороги М-05 Київ-Одеса

У Черкаській області відремонтували ділянку дороги М-05 Київ-Одеса км 143+028 – км 152+918. Відремонтовано ділянку дороги у Жашківському районі загальною протяжністю 10 км. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Черкаській області.
У межах ремонтних робіт підрядне підприємство повністю відновило проїзну частину (влаштували три шари асфальтобетонного покриття), укріпили узбіччя, влаштували з’їзди з автодороги, тротуари, бар’єрне огородження, бордюри, нанесли пластикову дорожню розмітку та встановили нові дорожні знаки та сигнальні стовпчики. Також відновлено 7 перехрещень і примикань, виконано ремонт транспортної розв’язки у різних рівнях, відремонтовано автобусні зупинки, 10 водопропускних споруд та два шляхопроводи.
Роботи виконувала підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48.
План Укравтодору – системне оновлення дороги на всій протяжності за 2020-2021 роки. Йдеться не лише про проєктування та капітальний ремонт, але й розвиток придорожньої інфраструктури, влаштування сучасних майданчиків відпочинку, встановлення майданчиків Weigh-in-Motion, низку безпекових заходів тощо.

**У Черкаській області відремонтовано ділянку дороги М-05 Київ-Одеса км 143+028 – км 152+918.**Відремонтовано ділянку дороги у Жашківському районі загальною протяжністю 10 км.У межах ремонтних робіт підрядний підприємством повністю відновлено проїзну частину (влаштовано три шари асфальтобетонного покриття), укріплено узбіччя, влаштовано з’їзди з автодороги, тротуари, бар’єрне огородження, бордюри, нанесено пластикову дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки та сигнальні стовпчики. Також відновлено 7 перехрещень і примикань, виконано ремонт транспортної розв’язки у різних рівнях, відремонтовано існуючі автобусні зупинки, 10 водопропускних споруд та два шляхопроводи.Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48План Укравтодору – системне оновлення дороги на всій протяжності за 2020-2021 роки. Йдеться не лише про проєктування та капітальний ремонт, але й розвиток придорожньої інфраструктури, влаштування сучасних майданчиків відпочинку, встановлення майданчиків Weigh-in-Motion, низку безпекових заходів тощо.

Опубліковано Юрієм Дубравою Вівторок, 30 червня 2020 р.

Стрічка новин