«Спільнодія Черкащини» оголосила «медичний» конкурс на 500 тисяч гривень

Конкурс для медиків з бюджетом у 500 тисяч гривень оголосила «Спільнодія Черкащини». Він має на меті покращити якість медичних послуг для населення та підвищити спроможність закладів охорони здоров’я писати грантові заявки.

Брати участь можуть комунальні медичні заклади первинної, спеціалізованої, високоспеціалізованої та екстреної медичної допомоги, які розташовані на території Черкаської області.

Можна виграти обладнання для надання медичних послуг населенню, вартість якого не перевищує 500 тис. грн.

Аби взяти участь треба заповнити заявку за формою https://cutt.ly/Ra15ONZ і надіслати до 22 серпня 2020 року на адресу spilnodia@gmail.com Результати будуть оголошені 1 вересня 2020.

Ознайомтеся із Положенням про конкурс тут https://cutt.ly/6aM8fYj

Також «Спільнодія Черкащини» хоче навчити медичні заклади брати участь в конкурсах грантових проєктів. Для того, щоб залучення матеріально-технічної допомоги з різних джерел стало для них звичним шляхом покращення власних послуг. Саме тому для всіх потенційних учасників організовують навчання 30 липня.

Зареєструйтесь на он-лайн навчання 30 липня тут https://cutt.ly/0aM8JiY.

Отримати консультацію щодо конкурсу також можна написавши свій запит у повідомлення до секретаря конкурсної комісії Вікторії Феофілової.

Стрічка новин