Маємо розблокувати цей деструктивний процес, – Роман Боднар на сесійному засіданні у Смілі

У Смілі вчергове не зібралися на сесію депутати Смілянської міської ради. На засіданні народні обранці мали б проголосувати за низку важливих питань, зокрема за зміни до бюджету, які б дозволили виплатити заробітні плати медичним працівникам міста. 

Для налагодження діалогу із представниками депутатського корпусу на засідання приїхав голова Черкаської ОДА Роман Боднар. 

– Мусив приїхати на засідання, проблема вийшла за межі рівня міста. Кворуму немає, але зобов‘язані напрацювати дорожню карту і вирішити питання. Готовий виступити комунікатором між сторонами, хоч це і не моя безпосередня компетенція. Страждають сміляни, тому повинен втрутитися. Це не тиск, а пошук компромісу, хочу, щоб сторони почули один одного. На наступному тижні маємо розблокувати цей деструктивний процес. Продовжуємо переговори, – сказав очільник ОДА.

Нагадаємо, що у Смілянській міськраді виник конфлікт між більшістю та опозицією, через що вже кілька місяців поспіль немає кворуму на сесіях і, відповідно, ухвалення рішень на крористь містян.

Дізнавайтеся більше про діяльність Черкаської ОДА у соціальних мережах:

“Телеграм”:  https://t.me/RomanBodnar

Фейсбук-сторінка голови ОДА Романа Боднара:  https://www.facebook.com/BodnarRomanCheODA/

Фейсбук-сторінка Черкаської ОДА: https://www.facebook.com/CherkassyODA/

 

Стрічка новин