Банківська діяльність

Банківська система України складається з Національного банку України та інших банків, філій іноземних банків, що створені і діють на території України.

В Черкаській області Національний банк України представлений Управлінням Національного банку України в Черкаській області, розташованим за адресою: 18002, м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 23, тел. (0472) 36-04-00, факс (0472) 45-13-57, електронна адреса: iryna-holyb@uxh0.bank.gov.ua .

Робота Управління спрямована на виконання таких основних функцій: проведення грошово-кредитної політики, спрямованої на  забезпечення стабільності грошової одиниці України та зміцнення банківської системи; здійснення валютного контролю за дотриманням уповноваженими банками, іншими фінансовими установами, національним оператором поштового зв’язку вимог валютного законодавства України; здійснення ліцензування та реєстрації операцій з валютними цінностями; забезпечення нагляду за діяльністю банківських установ, розташованих на території області, щодо дотримання ними вимог  банківського законодавства та нормативно-правових актів Національного банку; проведення емісійно-касової роботи, спрямованої на безперебійне і своєчасне забезпечення  економіки регіону готівкою; забезпечення надійної схоронності цінностей та дотримання належних умов їх зберігання; упровадження засобів автоматизації та сучасних комп’ютерних технологій за всіма напрямами банківської діяльності тощо.

Управління Національного банку України
в Черкаській області

Графік особистого прийому
громадян керівництвом управління
Посадові особи
Дні та години прийому
Начальник управління
Забудський
Сергій Анатолійович
Перший та третій понеділок кожного місяця
з 15 до17 години*
Заступник начальника управління
Шкарбан
Людмила Юріївна
Другий та четвертий понеділок кожного місяця
з 15 до 17 години*

 

Телефонна лінія “довіри” (0472) 33-99-37, 33-99-38 (відповіді на запитання вкладників і кредиторів банків (фізичних осіб) щодо банківської діяльності).

Телефонна “гаряча” лінія (0472) 33-99-46

(консультації щодо роботи пунктів обміну іноземної валюти, операційних кас з питань проведення валютно-обмінних операцій та проведення інших операцій з валютними цінностями ).

 

* Запис на прийом проводиться за телефонами: 36-04-00, 36-04-01.

 

Управління інформує

 

Новини

23.04.2015 Регулятор підвищує прозорість банківської системи та контролює дотримання банківського законодавства.

22.04.2015 За порушення банківського законодавства щодо набуття істотної участі в банку регулятор негайно застосовуватиме відповідних заходів впливу.

31.03.2015 Національний банк України надав кредит на підтримку поточної ліквідності ПАТ “Платинум Банк”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.