Автошляхи державного й обласного значення проїзні, – Служба автомобільних доріг області

84d2a04374755f7f88a3a537ffba7bd3

Роботи з ліквідації наслідків снігопаду тривають на Черкащині. За даними обласного Центру з метеорології, за три дні на території області випало до 25 см снігу. Місцями на дорогах перемети сягали до метра заввишки.

Напередодні зранку лише на дорогах державного значення працювали більше сотні одиниць техніки Служби автомобільних доріг. За її інформацією, вони вже проїзні, як і шляхи обласного значення.

– Житлово-експлуатаційні організації теж переведені на посилений режим роботи, – зауважує заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. – Особлива увага вчора була приділена розчищенню під’їзних шляхів до закладів охорони здоров’я, об’єктів соціальної сфери та житлових будинків із метою забезпечення під’їзду спеціального транспорту й аварійних служб. Розчищення доріг до населених пунктів і в їхніх межах здійснюють транспортом сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та орендарів, згідно з укладеними соціальними угодами між орендарями та сільськими радами. Приміром, напередодні над розчищенням таких доріг працювали 582 одиниці снігоприбиральної техніки, більше тисячі осіб.

Нагадаємо, на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на системах тепло -, водо -, електро – та газопостачання та ліквідації їхніх наслідків в області, містах і районах створено оперативно-мобільні групи при спеціалізованих службах цивільного захисту. Також задля запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у зимовий період в області діє «Комплексний план підготовки підприємств життєзабезпечення, потенційно-небезпечних об’єктів і спеціалізованих служб цивільного захисту до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, запобігання та реагування на можливі надзвичайні ситуації в житлово-комунальному господарстві, паливно-енергетичному комплексі, соціальній сфері», затверджений головою ОДА.

Телефони оперативних служб:

  • Державної служби з надзвичайних ситуацій в області: 101
  • Оперативного чергового департаменту з питань цивільного захисту ОДА: 32-99-91, 32-99-98

Автор статті