Австрійський фермер, який прцює на Черкащині, інвестує у тваринницький комплекс 3 млн доларів

363663Австрійський фермер Томас Бруннер має намір побудувати ще один свинокомплекс в Черкаській області. Фермер вже придбав непрацюючий тваринницький комплекс в Кам’янському районі Черкаської області, який має намір реконструювати під вирощування свиней без застосування антибіотиків.

– Поки там є тільки стара будівля колишнього колгоспу. Потрібно робити ремонт і купувати обладнання. Для реалізації подібного проекту знадобиться близько $ 3 млн, – уточнює фермер.

Нині підприємець вже розвиває комплекс в с. Томашівка, що на Уманщині, де одночасно міститься близько 5 тис. голів свиней.

– У планах на найближчі пару років збільшити поголів’я мінімум в два рази – до 10 тис. голів. На базі нинішнього свинокомплексу можемо наростити поголів’я до 6,5 тис. голів. На новому свинокомплексі також в перспективі хочемо вирощувати 7-8 тис. голів свиней , – розповідає фермер Томас Бруннер.

Паралельно з планами щодо реалізації другого свинокомплексу, Томас Бруннер має намір побудувати забійний цех при першому свинокомплексі, що дасть можливість спростити виробництво свинини і відкриє перспективу виробництва власної готової свинячий продукції.

Нагадаємо, Томас Бруннер працює на Черкащині з 2006 року. Тоді він разом з родиною придбали непрацюючий тваринницький комплекс в Черкаській області. Господарство Томаса спеціалізується на вирощуванні свиней без застосування антибіотиків.

За інформацією управління АПР облдержадміністрації

Автор статті