Аудитории виявили порушень на понад 1 млн грн в одному з навчальних закладів Черкащини

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужбив Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій з 01 січня 2015 до 31 жовтня 2019 року виявили фінансових порушень на понад 1млн грн.

Установа завищила потребу в бюджетних коштах на 621,68 тис. грн на виплату заробітної плати працівникам з урахуванням підвищення посадового окладу на 10% без проходження атестації як закладу третього атестаційного рівня. Ці кошти використали протягом березня 2016року‒липня 2019 року.

Училище здійснило безпідставне нарахування та виплату премій за рахунок коштів, отриманих від виробничої практики учнів, що призвело до втрати фінансових (матеріальних) ресурсів на 102,80 тис. грн.

Після завершення ревізії на адресу Установи надіслали вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх у подальшій роботі, попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та ініційовано застосування заходу впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За результатами проведеного заходу державного фінансового контролю щодо 2 посадових осіб Училища складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Автор статті